642
202789

Julius Paulsen

(Danmark, 1860-1940)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 180 - 11 500 SEK
837 - 1 050 USD
Klubbat pris
Julius Paulsen
(Danmark, 1860-1940)

JULIUS PAULSEN, olja på duk, signerad och daterad 1921.

Solsken. 22x41 cm.

Ytsmuts, sedvanligt slitage.