643
202791

Julius Paulsen

(Danmark, 1860-1940)
Utropspris
600 EUR
6 880 SEK
628 USD
Klubbat pris
Julius Paulsen
(Danmark, 1860-1940)

JULIUS PAULSEN, olja på duk, signerad och daterad 1919.

Gatuvy. 34x48 cm.

Ytsmuts, sedvanligt slitage.