70
213258

BRÖDKORG, försilvrad metall. Stämplad MW & S. 1900-talets början.

Utropspris
80 - 100 EUR
902 - 1 130 SEK
84 - 105 USD
Klubbat pris

Bredd 24 cm.

Bruksslitage.