71
213702

TEKOKARE MED BRICKA

Utropspris
200 - 300 EUR
2 270 - 3 400 SEK
209 - 313 USD
Klubbat pris
200 EUR
TEKOKARE MED BRICKA

Försilvrad metall. Stämplad Fraget W Warszawie. 1900-talets början. Brickans bredd 37 cm.