71
213702

TEKOKARE MED BRICKA

Utropspris
200 - 300 EUR
2 090 - 3 140 SEK
227 - 341 USD
Klubbat pris
200 EUR
TEKOKARE MED BRICKA

Försilvrad metall. Stämplad Fraget W Warszawie. 1900-talets början. Brickans bredd 37 cm.