72
214013

KONSOL MED SANKTA MARIA-SKULPTUR

Utropspris
200 - 300 EUR
2 270 - 3 400 SEK
209 - 313 USD
Klubbat pris
180 EUR

Madonnan målad trä och metallkrona. Mellaneuropa. 1700/1800-tal. Höjd 40 cm.
Konsolen förgyllt trä. Bredd 35 cm, höjd 34 cm, djup 20,5 cm.

Skador.