783
220493

Pauli Partanen

(Finland, Född 1949)
Utropspris
100 - 150 EUR
1 150 - 1 720 SEK
105 - 157 USD
Klubbat pris
30 EUR

Pauli Partanen
(Finland, Född 1949)

SPEGEL

Signerad. Arabia, 1980-tal. 34x27 cm.