784
220989

SKÅL, glas, sign. Holmegaard 17792, Danmark 1900-talets senare hälft.

Utropspris
160 - 180 EUR
1 840 - 2 070 SEK
167 - 188 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Blått glas. Diam. 28,5.

Slitage, repor.