87
183307

FIGURIN

Utropspris
170 - 200 EUR
1 930 - 2 270 SEK
177 - 209 USD
Klubbat pris
FIGURIN

Porslin. "Kortspelande dam". Meissen 1900-tal. Höjd 15,5cm.

Små skador