86
224197

LJUSSTAKAR, ett par, tenn, 1800-talets första hälft.

Utropspris
200 - 300 EUR
2 250 - 3 380 SEK
209 - 313 USD
Klubbat pris
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Ena daterad 1840. H 16,5.

Slitage, intryckningsskador, den ena sned.