9
214049

HJÄLPBORD.

Utropspris
200 - 250 EUR
2 090 - 2 620 SEK
227 - 284 USD
Klubbat pris
70 EUR
HJÄLPBORD.

Mahognyfanerat. Njurformat med en låda. 1900-talets början. Höjd 74 cm.