9
214049

HJÄLPBORD.

Utropspris
200 - 250 EUR
2 260 - 2 830 SEK
213 - 266 USD
Klubbat pris
70 EUR
HJÄLPBORD.

Mahognyfanerat. Njurformat med en låda. 1900-talets början. Höjd 74 cm.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?