90
183310

FIGURIN

Utropspris
170 - 200 EUR
1 780 - 2 090 SEK
193 - 227 USD
Klubbat pris
180 EUR
FIGURIN

Porslin. "Vinranksplockare". Meissen 1900-tal. Höjd 11,5cm.

Skador