97
199472

KOPPAR, 10 ST. OCH FAT, 12 ST.

Utropspris
250 - 300 EUR
2 830 - 3 400 SEK
261 - 313 USD
Klubbat pris
300 EUR

Porslin, förgylld dekor. Bröderna Kornilov, 1900-talets början.

2 koppar med skada