98
200049

TALLRIKAR, 6 ST.

Utropspris
120 - 150 EUR
1 350 - 1 690 SEK
125 - 157 USD
Klubbat pris
80 EUR
TALLRIKAR, 6 ST.

Porslin. Målade blommor och förgyllningar. Ostämplade. 1800-talets slut. Diam 20 cm.

Små skador.