100
231691

Thora Thersner

(Sverige, 1818-1867)
Utropspris
800 - 1 200 EUR
9 060 - 13 600 SEK
835 - 1 250 USD
Klubbat pris
600 EUR
Thora Thersner
(Sverige, 1818-1867)

"GÄSTGIVAREGÅRDEN".

Sign. Olja på duk, 41x52 cm.