101
231693

Adelaide Leuhusen

(Sverige, 1828-1923)
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
10 500 - 15 800 SEK
1 140 - 1 720 USD
Klubbat pris
Adelaide Leuhusen
(Sverige, 1828-1923)

ADELAIDE LEUHUSEN, Olja på duk, sign och dat. -89.

EN LITEN POJKE. 88x70.

Krackeleringar, färgbortfall.