108
236977

Carl Fedeler

(Tyskland, 1837-1897)
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 300 - 16 900 SEK
1 040 - 1 570 USD
Klubbat pris
2 100 EUR
Carl Fedeler
(Tyskland, 1837-1897)

S/S CAPELLA PÅ STORMANDE HAV.

Sign. 1888. Olja på duk, 70x106 cm.

Flera skador.