108
236977
Carl Fedeler
(Tyskland, 1837-1897)
Carl fedeler, s/s capella pÅ stormande hav.

S/S CAPELLA PÅ STORMANDE HAV.

Sign. 1888. Olja på duk, 70x106 cm.

Flera skador.

Utropspris:

1 000 - 1 500 EUR

Klubbat pris:
2 100 EUR
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146