124
214016

Jonas Heiska

(Finland, 1873-1937)
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
15 800 - 19 000 SEK
1 720 - 2 060 USD
Klubbat pris
Jonas Heiska
(Finland, 1873-1937)

SOLIG VINTERDAG

Sign. -14. Olja på skiva, 47x58 cm.