125
214964

Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
41 800 - 62 600 SEK
4 520 - 6 790 USD
Klubbat pris
3 500 EUR
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

SNÖIG GÅRDSVY.

Sign. Olja på duk, 81x49,5 cm.