125
214964

Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
41 900 - 62 800 SEK
4 540 - 6 810 USD
Klubbat pris
3 500 EUR
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

SNÖIG GÅRDSVY.

Sign. Olja på duk, 81x49,5 cm.