140
213775

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
52 700 - 63 200 SEK
5 720 - 6 870 USD
Klubbat pris
5 200 EUR
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

DEN GAMLA BRON.

Sign. 1883. Olja på skiva, 21x31 cm.