140
213775

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
52 400 - 62 800 SEK
5 680 - 6 810 USD
Klubbat pris
5 200 EUR
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

DEN GAMLA BRON.

Sign. 1883. Olja på skiva, 21x31 cm.