142
237975

Alex Rapp

(Finland, 1869-1927)
Utropspris
700 - 1 000 EUR
7 930 - 11 300 SEK
730 - 1 040 USD
Klubbat pris
2 400 EUR
Alex Rapp
(Finland, 1869-1927)

FLICKOR I LÖVSKOGEN.

Sign. -07. Olja på duk, 71,5x58 cm.