187
213770

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
10 000 EUR
113 000 SEK
10 400 USD
Klubbat pris
8 500 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

PÅ KAJEN.

Sign. Olja på duk, 31x50,5 cm.