188
237631

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
18 000 - 23 000 EUR
204 000 - 261 000 SEK
18 800 - 24 000 USD
Klubbat pris
17 000 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

VILOSTUND I NATUREN.

Sign. Kvillebäcken juli 1869. Olja på duk, uppfodrad på skiva, 68x104 cm.