191
235550

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
31 600 - 42 200 SEK
3 430 - 4 580 USD
Klubbat pris
5 200 EUR
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

STILLA KVÄLL VID KUSTEN

Sign. Olja på skiva, 15,5X12 cm.