194
235552

Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Utropspris
1 500 - 1 500 EUR
17 000 - 17 000 SEK
1 570 - 1 570 USD
Klubbat pris
2 800 EUR
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

EN SOMMARDAG.

Sign. -87. Olja på duk, uppfodrad på skiva, 14,5x25x5 cm.