195
235596

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
40 000 - 60 000 EUR
453 000 - 680 000 SEK
41 700 - 62 600 USD
Klubbat pris
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

KUSTLANDSKAP FRÅN BRETAGNE.

Sign. 1875. Olja på duk, 76x124 cm.

Oscar Kleineh, Åbo Konstmuseum, 2003.