260
240134

Ragnar Ungern

(Finland, 1885-1955)
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
10 300 - 15 500 SEK
1 140 - 1 720 USD
Klubbat pris
1 000 EUR

Ragnar Ungern
(Finland, 1885-1955)

BÅTUTFÄRD.

Sign. Olja på skiva, 29x35 cm.