332
235126

Alexei Ganzen

(Ryssland, 1876-1937)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
31 400 - 41 900 SEK
3 410 - 4 540 USD
Klubbat pris
2 700 EUR
Alexei Ganzen
(Ryssland, 1876-1937)

ETT FARTYG PÅ VINTERN.

Sign. Olja på duk, 26x35 cm.