334
235965

Maria Alekseevna Feodorova

(Ryssland, 1859-1934)
Utropspris
800 - 1 200 EUR
8 430 - 12 600 SEK
916 - 1 370 USD
Klubbat pris
1 800 EUR
Maria Alekseevna Feodorova
(Ryssland, 1859-1934)

EN STILLA STUND VID ÅN.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva, 25x35 cm.