35
189880

SPEGEL

Utropspris
600 - 800 EUR
6 280 - 8 380 SEK
681 - 908 USD
Klubbat pris
480 EUR
SPEGEL

Förgylld och bronserad, Mellan-Europa, Barock, 1700-tal. Mått 93x48,5 cm.