363
239180

HELIOGRAVYR

Utropspris
800 - 1 200 EUR
9 100 - 13 700 SEK
849 - 1 270 USD
Klubbat pris
620 EUR
HELIOGRAVYR

Zaporozhye kosack skriver ett brev till en turkisk sultan. Signerad Ilja Repin 28.4.1927. 42x65 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

437. Georg Jensen, konfektskål, 830/1000 silver, Köpenhamn 1919 (otydliga stämplar), design nr 246.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
4 500 SEK