378
235604

BOKSKÅP.

Utropspris
3 000 - 3 500 EUR
31 400 - 36 600 SEK
3 410 - 3 980 USD
Klubbat pris
BOKSKÅP.

Mahognyfanerat med mässingslister och -beslag. Ryssland, 1800-tal. Höjd 247, bredd 141, och djup 45 cm.

Renoverat och kompletterat.