379
235599

SKRIVBORD

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 900 - 28 700 SEK
2 090 - 2 620 USD
Klubbat pris
SKRIVBORD

Mahognyfanerat, mässingslister och -beslag. Två lådor. Rysk Jacob-stil, 1800-tal. Höjd 79 cm, bredd 114 cm, djup 59,5 cm.