380
235594

SKÅP, ETT PAR

Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
91 800 - 115 000 SEK
8 370 - 10 500 USD
Klubbat pris
SKÅP, ETT PAR

Mahognyfanerade, mässingslister och -beslag. Demi lune. Jacob-stil. Ryssland. 1800-tal. Höjd 85 cm, längd 85 cm. Renoverade och kompletterade.