382
198394

BORD

Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
105 000 - 157 000 SEK
11 400 - 17 000 USD
Klubbat pris
10 000 EUR
BORD

Malakitfanerat, förgyllda bronsbeslag. Rund skiva på tripod. Sarg och fot med rikliga empireornament. Ryssland. Empirestil. Diameter 94 cm. Höjd 78,5 cm.