387
234897

RYSK ÄMBETSMANNAVÄRJA

Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
36 600 - 41 900 SEK
3 980 - 4 540 USD
Klubbat pris
RYSK ÄMBETSMANNAVÄRJA

Kavel dekorerad med pärlemor, förgyllda beslag. 1800-talets första hälft. Läderbaljan original. Längd 92,5 cm.