387
234897

RYSK ÄMBETSMANNAVÄRJA

Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
39 800 - 45 500 SEK
3 720 - 4 250 USD
Klubbat pris
RYSK ÄMBETSMANNAVÄRJA

Kavel dekorerad med pärlemor, förgyllda beslag. 1800-talets första hälft. Läderbaljan original. Längd 92,5 cm.