387
234897

RYSK ÄMBETSMANNAVÄRJA

Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
36 900 - 42 200 SEK
4 010 - 4 580 USD
Klubbat pris
RYSK ÄMBETSMANNAVÄRJA

Kavel dekorerad med pärlemor, förgyllda beslag. 1800-talets första hälft. Läderbaljan original. Längd 92,5 cm.