391
239202

TALLRIK.

Utropspris
1 000 - 1 300 EUR
10 400 - 13 600 SEK
1 130 - 1 470 USD
Klubbat pris
2 000 EUR
TALLRIK.

Porslin. I mitten dubbelörn och brättet med förgylld.Königliche Porzellanmanufaktur, Berlin. Diameter 24,2 cm.

Små kantnagg.