43
233680

KANDELABER.

Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
39 700 - 51 000 SEK
3 650 - 4 700 USD
Klubbat pris
KANDELABER.

För tjugotre ljus. Mässing. Tillverkad av A. Chertier, circa 1870
Stämplad A. CHERTIER ORFèVRE A PARIS. Höjd 167 cm. Små skador.