468
238058

TVÅ RYSKA SUPKOPPAR

Utropspris
600 - 800 EUR
6 800 - 9 060 SEK
626 - 835 USD
Klubbat pris
950 EUR
TVÅ RYSKA SUPKOPPAR

En kopp med öron stämplad PII (kyrillisk) Moskva 1750. Höjd 3,5 g, vikt 27 g.
Den andra koppen från början av 1700-talet. Höjd 3,5 cm , vikt 22 g.