469
238037

SKÅL

Utropspris
500 - 600 EUR
5 270 - 6 320 SEK
572 - 687 USD
Klubbat pris
380 EUR
SKÅL

Silver.Otydlig mästarstämpel. Kostroma 1790-tal. Ciselerat motiv. Insidan förgylld. Höjd 10 cm, vikt 103 g.