48
234299

BREVPRESS, empire, brons samt porfyr, 1800-talets första hälft.

Utropspris
300 - 400 EUR
3 400 - 4 530 SEK
313 - 417 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Förgylld brons med sockel av porfyr. H 14.

Slitage, repor, anlöpningar.