238379

BOKSKÅP

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 700 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
1 400 EUR
BOKSKÅP

Mahognyfanerat trä. Sverige 1800-talets slut. Höjd 223 cm. Nyckel finns.