238379

BOKSKÅP

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 800 - 21 100 SEK
1 720 - 2 290 USD
Klubbat pris
1 400 EUR
BOKSKÅP

Mahognyfanerat trä. Sverige 1800-talets slut. Höjd 223 cm. Nyckel finns.

Nyckel finns.