232157

BYRÅ

Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 600 - 17 000 SEK
1 250 - 1 570 USD
Klubbat pris
BYRÅ

Mahognyfanerad, marmorskiva, 4 lådor. Sverige, 1800-tal. Höjd 94 cm, bredd 108 cm.

Sprickor i marmorskivan.