538
235652

SUPSKED, silver, 1700-tal. Vikt 42 g.

Utropspris
400 - 500 EUR
4 220 - 5 270 SEK
458 - 572 USD
Klubbat pris

På framsidan IHS och på baksidan Hans Pedersöns och bomärke HTB. Graverad dekor. Längd 19 cm.

Åldersrelaterat slitage.