232157

BYRÅ

Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
12 600 - 15 800 SEK
1 370 - 1 720 USD
Klubbat pris
BYRÅ

Mahognyfanerad, marmorskiva, 4 lådor. Sverige, 1800-tal. Höjd 94 cm, bredd 108 cm.

Sprickor i marmorskivan.