73
238735

Arvid Mauritz Lindström

(Sverige, 1849-1923)
Utropspris
1 200 - 1 800 EUR
13 500 - 20 300 SEK
1 250 - 1 880 USD
Klubbat pris
Arvid Mauritz Lindström
(Sverige, 1849-1923)

SOMMARKVÄLL.

Sign. Olja på duk, 36,5x66 cm.