74
237114

Eduard (Spörer) Spoerer

(Tyskland, 1841-1898)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 600 - 17 000 SEK
1 250 - 1 570 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
Eduard (Spörer) Spoerer
(Tyskland, 1841-1898)

VY I NORMANDIET

Sign. -80. Olja på skiva, 47,5x68,5 cm.