88
237133

Julius Weidig

(Finland, 1837-1918)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 800 - 17 200 SEK
1 260 - 1 570 USD
Klubbat pris
800 EUR
Julius Weidig
(Finland, 1837-1918)

SOMRIG BJÖRKSKOG VID SJÖ.

Sign. 1974. Olja på duk, 48x77,5 cm.